Sala bankietowa / Restauracja

Poszukujesz idealnego miejsca na zorganizowanie uroczystości firmowych i rodzinnych? Zapraszamy do Sali Bankietowej Zielony Zakątek. Organizujemy wesela, osiemnastki, komunie, rodzinne zjazdy, jubileusze oraz imprezy firmowe i okolicznościowe. Sala bankietowa łącznie z tarasem w sezonie letnim pomieści 220 gości, a główna sala bankietowa pozwala zorganizować imprezę dla 160 gości.

Dodatkowe atrakcje dla naszych gości

Oferujemy również noclegi oraz moc atrakcji, jakim jest możliwość organizacji spływu kajakowego, wypożyczalnia rowerów czy plac zabaw. W soboty w naszej restauracji odbywają się dancingi. Serdecznie zapraszamy także na kajakowe spływy rodzinne oraz kajakowe wieczory panieńskie i kawalerskie.

Obiekt Zielony Zakątek świadczy usługi

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez rodzinnych, firmowych i okolicznościowych. Skorzystaj z naszych usług, a my zadbamy o organizację każdej imprezy okolicznościowej dopasowanej do Twoich potrzeb. Oferujemy dania przygotowane we własnej kuchni oraz obsługę kelnerską. W pięknych okolicznościach przyrody na obszarze objętym ochroną przyrody Natura 2000. W pobliżu lasu i rzeki mieści się restauracja i sala bankietowa Zielony Zakątek. Spływ kajakowy to świetna forma sportu, zapraszamy również do skorzystania z oferty wypożyczalni kajaków i rowerów, a w sobotnie wieczory do restauracji Zielony Zakątek na dancingi. Gwarantujemy doskonałą zabawę.

received_403571073912303

Sala bankietowa

Kameralne miejsce, jakim jest Sala Bankietowa Zielony Zakątek, pozwala na organizację różnorodnych uroczystości rodzinnych i firmowych w pięknych okolicznościach natury. Organizujemy wesela, urodziny, komunie, jubileusze oraz imprezy firmowe. Zadbamy o nastrój, dekorację sali bankietowej, smaczne potrawy i desery oraz dodatkowe atrakcje dla gości i najmłodszych. Oferujemy także możliwość noclegu dla gości. Służymy radą i doświadczeniem w organizacji imprez okolicznościowych.

received_722639108235735

Sala pod komunie

Planujesz organizację komunii dla swojego dziecka? Już teraz zarezerwuj salę bankietową na komunię Zielony Zakątek okolicach Brzózy i Ryczywół. To idealne miejsce z własnym plac zabaw dla dzieci, położone blisko lasu i rzeki. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc w profesjonalnej organizacji komunii. Zapewniamy wykwalifikowaną obsługę oraz wyśmienite dania.

received_2661539377202230

Sala na osiemnastkę

Poszukujesz idealnej sali, by wyprawić 18-nastkę? Zapraszamy na urodzinowy spływ kajakowy, który z pewnością dostarczy mnóstwa wrażeń. A po jego zakończeniu wszystkich gości zapraszamy do restauracji Zielony Zakątek na niezwykłą zabawę, która na długo zapadnie w pamięć. Oferujemy również możliwość skorzystania z oferty noclegowej.

received_527789511145096

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów Ryczywół oferuje rowery damskie, męskie i dla dzieci, dzięki czemu również po zakończeniu spływu kajakowego, zyskujesz możliwość do dodatkowej aktywności fizycznej w okolicach naszej restauracji. Wizyta u nas to okazja do obcowania z naturą w aktywny sposób. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni kajaków i rowerów w okolicach Brzózy.