O nas

Bez względu na porę roku warto aktywnie wypoczywać na łonie natury. Skorzystaj z oferty wypożyczalni kajaków Zielony Zakątek i przeżyj niezapomnianą przygodę z dreszczykiem emocji. Organizujemy indywidualne, rodzinne i firmowe spływy kajakowe oraz wyjazdy integracyjne na kajaki.

Zapewniamy transport uczestników i sprzętu na miejsce startu oraz odbiór uczestników spływu i sprzętu po jego zakończeniu. Spływ kajakowy to możliwość oderwania się od pracy, wyrwania się z miasta, by w otoczeniu pięknych krajobrazów i natury podziwiać niezwykłą naturę, podglądać dzikie zwierzęta. Jest to sposób na relaks i zapomnienie o codziennym stresie oraz pracy. A po każdym spływie zapraszamy na ognisko z pysznymi kiełbaskami lub obiad ze słodkim deserem w naszej restauracji.

Wypożyczalnia kajaków i sprzętu Radomka.

Skorzystaj z oferty wypożyczalni kajaków i sprzętu i akcesoriów Zielony Zakątek. Odpowiednie wyposażenie to klucz do udanych i bezpiecznych spływów kajakowych. Kajakarstwo to doskonały sposób, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Zapraszamy również na spływy kajakowe dla firm i osób indywidualnych, gdzie można wypocząć i przeżyć niesamowite wrażenia podczas obcowania z naturą.

Kajakiem dookoła Brzózy – spływy kajakowe w okolicach Warszawy.

Doskonałym miejscem na rodzinne i firmowe spływy kajakowe w okolicach Warszawy jest rzeka Radomka, szczególnie w okolicach miejscowości Brzóza i Ryczywół. To tam trasa spływu kajakowego jest łagodna i wije się pomiędzy lasami Puszczy Kozienickiej, gdzie możemy stać się obserwatorami dziko żyjących zwierząt. Podróże kajakiem dookoła Brzózy to popularna trasa spływów kajakowych dla rodzin z dziećmi, spływów kajakowych dla początkujących oraz zaprawionych w boju kajakarzy. Choć niezwykłe krajobrazy przyciągają również zainteresowanych firmowymi spływami kajakowymi oraz imprezami integracyjnymi na kajakach.

Spływykajakowe Radomką

Spływy kajakowe rzeką Radomką to możliwość podziwiania pięknych krajobrazów oraz przygoda, która dostarczy mnóstwo wrażeń. Ten rodzaj aktywności fizycznej z dreszczykiem emocji pozwala zwiedzić Kozienicki Park Narodowy z całkiem innej perspektywy. Spływ kajakowy to możliwość podziwiania przyrody i dziko żyjących zwierząt z dala od zgiełku i tłumów ludzi.

W otoczeniu zieleni, na łonie natury, podziwiając malownicze krajobrazy i śpiew ptaków możemy się wyciszyć. Spływy kajakowe to sport idealny w każdym wieku, warto zarazić nim również najmłodszych. Coraz większą popularnością cieszą się spływy kajakowe rodzin z dziećmi, które pozwalają dzieciom na bliższy kontakt z naturą.

Imprezy firmowe

Organizujemy różnego rodzaju imprezy dla firm oraz imprezy integracyjne, podczas których zapewniamy niezliczoną ilość wrażeń oraz atrakcji plenerowych. A po zakończeniu firmowych spływów kajakowych zapraszamy na pyszne posiłki do naszej restauracji Zielony Zakątek.

Zdecyduj się na organizację firmowych spływów kajakowych w Zielonym Zakątku w miejscowości Ryczywół w województwie mazowieckim. To spokojne miejsce z noclegami i pyszną kuchnią, w którym zorganizujesz wyjątkowe i pełne wrażeń imprezy dla firm i korporacji.

Sala bankietowa i restauracja

Sala bankietowa Zielony Zakątek to kameralne miejsce na skraju lasu w pobliżu rzeki, w którym warto zorganizować rodzinne i firmowe uroczystości. Niewątpliwym atutem naszej lokalizacji są piękne okoliczności przyrody, które są idealnym tłem do komunii, jubileuszy, urodzin i wesel. Służymy doświadczeniem i pomocą w organizacji imprez okolicznościowych, a poza niezwykłym nastrojem, piękną dekoracją sali bankietowej, oferujemy również pyszne posiłki i desery. Przygotujemy dodatkowe atrakcje dla gości i najmłodszych oraz zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej.