Kajaki Radomka

10:00 spotykamy się na parkingu Zielonego Zakątka, transport w górę rzeki do Brzózy.

10:30 Brzóza start spływu, dobór kajaków oraz kamizelek.

12:30 Dopływacie Państwo do Rogożek (plaża po lewej stronie, miejsce na ognisko, dostarczymy kiełbaski i drewno).

14:00 Dopływacie Państwo w okolicy Chodkowa
(plaża, miejsce na grilla po prawej stronie rzeki).

14:30 – 16:00 Dopływacie Państwo do końca trasy Zielony Zakątek, na zakończenie proponujemy obiad, zimne piwo lane z beczki, grilla.

Trasa Pilica:
Budy Michałowskie – Warka – 16 km | 5-6 godz

Transport z Zielonego Zakątka w górę rzeki dopływacie Państwo do Warki, organizujemy grilla na plaży, lub przenośimy się na Zielony Zakątek.

Trasa Wisła:
Częściowo płyniemy Radomką wpływamy do Wisły w miejscowości Kłoda

Zielony Zakątek – Magnuszew – 16 km | 5-6 godzin Zielony Zakątek – Góra Kalwaria – 30 km | 10-15 godzin

Co oferujemy?

Kajaki Zielony Zakątek w miejscowości Ryczywół w województwie mazowieckim zapraszają na jednodniowe i kilkudniowe spływy kajakowe. Oferujemy noclegi, dzięki czemu w spokojnym zakątku pośród lasu mogą się państwo wyrwać z codzienności, by odpocząć. Doradzimy i pomożemy zorganizować bezpieczne spływy kajakowe dla szkół, firm i osób indywidualnych. Dobierzemy trasę do możliwości i potrzeb uczestników spływu, a po jego zakończeniu zaprosimy na ognisko, grill lub obiad w naszej restauracji.

 

Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę podczas spływu kajakowego, ale nie masz odpowiedniego sprzętu? Nic straconego! Zajrzyj do wypożyczalni kajaków Zielony Zakątek Brzóza. Ponadto dowiedziemy Cię na miejsce rozpoczęcia spływu kajakowego i odbierzemy z jego mety.

Kajaki

Wypożyczalnia Kajaków Brzóza (Zielony Zakątek) oferuje nowe, wygodne kajaki z niezbędnym wyposażeniem

Obiad

Po spływie kajakowym zapraszamy do restauracji Zielony Zakątek na smaczny obiad lub kolację.

Ognisko

Podczas trwania spływu kajakowego wokół Brzózy możemy zorganizować ognisko na jednej z pobliskich plaż.

Grill

Po kilku godzinach odprężającego wypoczynku na łonie natury zapraszamy na odpoczynek przy grillu.

Dancing

A w sobotnie wieczory w restauracji Zielony Zakątek odbywają się dancingi. Gwarantujemy doskonałą zabawę.

Transport

Zapewniamy kompleksowy transport na start spływu kajakowego oraz odbiór z miejsca zakończenia spływu.

Spływy Radomką

Rzeka Radomka leży na terenie Kozienickiego Parku Narodowego i dostarcza mnóstwa niezapomnianych atrakcji podczas spływu kajakowego. Łagodny nurt rzeki oraz zmienne widoki, malownicza Puszcza Kozienicka i Puszcza Stromiecka dają możliwość poznania fauny i flory z całkiem innej perspektywy.

Uczestnicy spływów kajakowych po rzece Radomka mogą wypocząć na łonie natury. Malownicze widoki, piaszczyste plaże, skarpy z gniazdami ptaków, urokliwe mostki, zarośla i zakola to tylko kilka niespodzianek, bo można też podglądać wydry, bociany, zimorodki czy pliszki.

Spływy kajakowe Radomka – dla początkujących i doświadczonych kajakarzy

Spływy kajakowe rzeką Radomka to propozycja dla osób żądnych przygód. Bezpieczna i atrakcyjna dla początkujących i doświadczonych kajakarzy trasa daje możliwość zorganizowania spływu trwającego 4 lub 9 godzin w zależności od potrzeb uczestników.

Spływy Wisłą

Organizujemy również spływy kajakowe po Wiśle, czyli najdłuższej polskiej rzece. Doskonałym pomysłem jest udział w spływach kajakowych po Wiśle w okolicach Warszawy i Płocka, gdzie koryto rzeki jest szerokie, nieregularne i dzikie. Trasę urozmaicają kępy, starorzecza i łachy. Spływy kajakowe po Wiśle dają możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz spotkania mew pospolitych, zimorodków czy bobrów. Spływy kajakowe Wisłą w województwie mazowieckim to świetne wyzwanie dla doświadczonych kajakarzy, którzy znają techniki wiosłowania, asekuracji i prawa wodnego.

Spływy Pilicą

Spływy kajakowe Pilicą to nie lada gratka dla rodzin z dziećmi, zaawansowanych kajakarzy oraz amatorów. Kręte koryto rzeki zaskakuje wyjątkowymi atrakcjami i krajobrazami. Malowniczy szlak kajakowy z urokliwymi i tajemniczymi zakątkami, idealnymi na biwak lub piknik. Przemierzając rzekę Pilica w kajaku, można podziwiać bagienka, wysepki, lasy i zakola. Jej urozmaicony szlak sprawia, że warto zdecydować się na kilkudniowy spływ kajakowy Pilicą. Mamy możliwość zorganizowania spływu kajakowego z noclegiem, dla osób indywidualnych, szkół i firm oraz z dodatkowymi atrakcjami.